O nas

Za każdym razem kiedy mówimy o dowolnej dyscyplinie sportu opieramy się na ludziach którzy go tworzą, gdyż bez pasji i poświęcenia wielu osób nie było by możliwe rozwijanie żadnej dyscypliny sportu.

Strzelectwo sportowe umożliwia wszechstronny rozwój, dając możliwości dla tych którzy dopiero wchodzą w ten sport – jak i dla tych, którzy sprawnie poruszają się w tematyce strzelectwa.

Dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu założycieli Klubu powstało miejsce w którym łączy się przyjaźń, pasja i doświadczenie do sportu strzelectwa – od 2017 roku Klub Strzelecki PROELIA posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.


Naszym miejscem spotkań jest Strzelnica FSO (strzelnicafso.pl). Ogrom torów strzeleckich na strzelnicy daje możliwości dla każdej kategorii strzelectwa sportowego. Duża ilość torów 25 metrowych z tarczociągami, oś 100 metrowa oraz oś dynamiczna sprawi że każdy posiadacz broni palnej znajdzie miejsce dla siebie. Każdy z członków PROELIA posiada znaczną zniżkę na korzystanie z usług strzelnicy (20% od bazowych cen).


Od 2018 roku Klub Strzelecki PROELIA ruszył z całorocznym cyklem zawodów sportowych wpisanych w kalendarz PZSS, dzięki temu każdy z Was będzie mógł odwiedzając nas sprawdzić się z innymi zawodnikami. Członkowie Klubu moją możliwość ubiegania się o patent oraz licencję zawodniczą PZSS, pomagamy w staraniu się o broń do celów sportowych, organizujemy spotkania dla klubowiczów, dedykowane kursy i szkolenia.