Strona główna

Licencjonowany Klub Strzelecki w Warszawie

Członkowie Klubu moją możliwość ubiegania się o patent oraz licencję zawodniczą PZSS, pomagamy w staraniu się o broń do celów sportowych.

Zapisy online

Wstęp na spotkania
klubowe

Zapisz się online
Zarezerwuj wstęp
Ciesz się niższą ceną

Warto być klubowiczem!

Każdemu klubowiczowi w ramach opłaconej składki członkowskiej przysługuje szereg przywilejów:

Bezpłatny wstęp na wybrane osie
Darmowe starty w zawodach
Zniżki na wynajem stanowisk

KS Proelia to:

Patent Strzelecki

Klubowicze mają możliwość ubiegania się o patent oraz licencję zawodniczą PZSS, pomagamy w staraniu się o broń do celów sportowych.

Zawody

Sprawdź się z innymi zawodnikami podczas regularnych zawodów strzeleckich organizowanych przez KS Proelia.
 

Kolekcjonerstwo

Zrzeszamy również kolekcjonerów broni nowoczesnej i historycznej. Umożliwiamy uzyskanie pozwolenia na broń do celów kolekcjonerskich.
 

O nas

Strzelectwo sportowe umożliwia wszechstronny rozwój, dając możliwości dla tych którzy dopiero wchodzą w ten sport – jak i dla tych, którzy sprawnie poruszają się w tematyce strzelectwa. Dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu założycieli Klubu powstało miejsce w którym łączy się przyjaźń, pasja i doświadczenie do sportu strzelectwa – od 2017 roku Klub Strzelecki PROELIA posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Strzelnica FSO

Nasza strzelnica klubowa

Jedna z najnowszych strzelnic w Warszawie. Strzelnica FSO zlokalizowana jest w starych halach produkcyjnych zakładów FSO na Warszawskiej Pradze Północ. Obiekt spełniający najwyższe standardy, który sprosta oczekiwaniom zarówno osób zajmujących się strzelectwem sportowym, zawodowym jak i tych, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić wolny czas i dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze strzelaniem.